Představení

Dobrý den,
vítám Vás na mých profesních stránkách, kde vám představím nejen sebe, ale především svou práci.

Mé jméno je Pavel Pech, ale poměrně často vystupuji na internetu pod přezdívkou igamenir. Je mi 38 let a jsem původem z Plzně, ale od svých 21 let žiji a pracuji v Praze. Momentálně jsem vážně zadaný, jsem gay, takže děti neplánuji, a jiné závazky nemám. Samozřejmě kromě současného zaměstnavatele, jímž je EMRIS, spol. s r.o., zaměřující se na firemní řešení na platformě Microsoft SharePoint.


Záliby

Mou velkou zálibou je tvorba – webové stránky, počítačové programy, grafické návrhy, dokumentace, články, překlady ... klidně i oslavy, to je vcelku jedno, o jaké dílo se jedná. Při tvorbě se soustřeďuji hlavně na cílového „uživatele“ a jeho pohled na celou věc. Aby se cítil příjemně, zaujalo ho to, a byl vůbec spokojen a chtěl se vrátit. A jsem pak samozřejmě velmi potěšen, pokud se vše naplní.

Dalším koníčkem je čtení fantasy a scifi knížek a vůbec utápění strastí a stresů i ve vlastních fantaziích. Svou představivost jsem si velmi vypěstoval a pomáhá mi to nejen relaxovat, ale i promýšlet různé úkoly a činnosti, které musí být provedeny, takže se tím snadno zbavím i budoucích stresů.

Dále bych zmínil třeba sledování současného dění obecně ve světě i v oblasti počítačů a mobilních zařízení, poslouchání hudby, logické hry (např. sudoku).


Shrnutí

Se státním vzdělávacím systémem nemám moc dobré zkušenosti. Na gymnáziu jsem vynikal v matematice, ale mě to příliš nebavilo. Co se ale vyskytlo ve středu mých zájmů, to jsem se dokázal poměrně rychle naučit ještě dříve, než jsme k tomu došli ve vyučování - to mluvím hlavně o angličtině, informatice a programování. Vysoké školy jsem vyzkoušel dvě, ale u obou jsem si jen ověřil, že teorie není mou silnou stránkou, a raději jsem se zaměřil na praktické zkušenosti a vlastní vzdělávání. Ostatně nejlepší školou je řešení různých úkolů a povinností u současného zaměstnavatele.

Krom toho si udržuji znalosti spravováním několika webových stránek, psaním článků či překládáním. Tvorba mě vůbec hodně baví, jak uvádím výše, a samozřejmě za ni i rád sklízím pochvaly. Kdo ne, že? Ale nebojím se ani kritiky a dokážu se poučit z vlastních chyb, aby byla příště spokojenost ještě větší. Mým velkým snem je právě vytvořit nebo zúčastnit se nějakého velkého projektu, zaujme a potěší minimálně naši republiku.